کودکان مبتلا به بیماری سرطان می توانند راحت درمان شوند

x

تامین فراخوان هزینه طی درمان


  • نویسنده : hassan cheraghi pour
  • دسته بندی :
  • تاریخ : اکتبر 27, 2019
  • بازدید : 363

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه حامی یار حامد صوفی مدیر عامل موسسه خیریه حامی یار طی پیامی از مشارکت انسان دوستانه خیرین گرامی در راستای تامین هزینه انجام آزمایش کودک ۱۳ ساله مبتلا به بیماری آنمی فانکونی تقدیر و تشکر کرد .

متن پیام بدین شرح است ؛

جامعه نسبت به افراد نيکوکار قدر شناس است .

خيرين بزرگوار استان مرکزی نیکو سرشتان کلانشهر اراک

با سلام و تحیات الهی

کار نيکو و کمک به عزيزان موهبتی است که خداوند بزرگ آنرا نصیب هر کسی نخواهد کرد. آنان که با روح بلند ومناعت طبع دل پر محبت و دستانی گشاده و بخشنده ، همنوعان خود را چون خود دوست دارند و شيرينی زندگی را برای ديگران نيز  آرزو دارند، اينان به يقين در پيشگاه پروردگار متعال، عزیز و گرامی اند و از بهترين پاداش بر خوردارند.

شما سروران که محبت ها و عنايت های خويش در کمک به کودکان بیمار، اين غنچه های نو شکفته پيش قدم و در اين راستا با تقبل هزينه های جاری طی درمان اين موسسه خيريه را ياريگر بوده ايد و هستید در نزد خداوند تعالی از مقربانيد.

برخود فرض دانسته از حسن التفات عمل نيکو شما عزيزان مراتب تقدير و تشکر خود را اعلام نمايم و از آن کريم دانا و بينا، خِير دنيا و آخرت شما نيکوکاران ارجمند را مسالت نمایم .

با سپاس

مدیرعامل موسسه خیریه حامی یار

حامد صوفی

لازم به ذکر است، در پی انتشار فراخوان اعلام نیاز جهت تامین هزینه آزمایش ژنتیک محمد 13 ساله،کودک مبتلا به بیماری خونی(آنمی فانکونی) در تاریخ 1398/8/4، با کمک و مهر شما خیرین بزرگوار در همان ساعات اولیه با حمایت کم نظیر روبرو شد و در کمتر از 24 ساعت به طور کامل تامین شد.

سپاس گزاریم که در مسیر حمایت از کودکان بیمار، همراه حامی یار هستید.

روابط عمومی موسسه خیریه حامی یار


مطالب مرتبط

اعلام نیاز جهت تامین هزینه طی درمان

🔴 اعلام‌ نیاز جهت تامین هزینه آزمایش ژنتیکِ قبل از پیوند مغزاستخوان؛ محمد ۱۳ ساله

بیشتر بخوانید