کودکان مبتلا به بیماری سرطان می توانند راحت درمان شوند

x

اختتامیه جام احسان ماندگار،با حضور نمادین کودکان مبتلا به سرطان


  • نویسنده : hassan cheraghi pour
  • دسته بندی :
  • تاریخ : نوامبر 9, 2019
  • بازدید : 389

به گزارش “روابط عمومی موسسه خیریه حامی یار “، بعداز ظهر روز پنج شنبه شانزدهم آبان ماه، جمعی از کودکان مبتلا به سرطان با حضور در استادیوم حضرت امام خمینی (ره) اراک، پس از دیدار پایانی دو تیم بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی سینا و سپاه روح اله به شدت مورد تشویق هواداران دو تیم و همچنین مورد توجه بازیکنان قرار گرفتند.

این‌مسابقات به میزبانی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان مرکزی و با همکاری موسسه خیریه حامی یار صورت پذیرفت. در جریان برگزاری این بازی ها ۱۴ تیم شرکت کرده که تمامی تیم ها  هزینه ورودی خود را به حساب موسسه حامی یار واریز نمودند و همچنین تیم اول، دوم و سوم نیز جوایز خود را در راستای حمایت از کودکان به حامی یار اهدا نمودند.

این کودکان در اقدامی نمایشی با تیم برگزیده این‌مسابقات بازی کرده و در نهایت موفق شدند آن را به یک بازی پر گل تبدیل کنند. گل کردن توپ ها یکی پس از دیگری و شادی این کودکان موجی از تشویق از سوی هواداران و بازیکنان را در پی داشت .

اداره کل اوقاف نیز که میزبان این بازی ها بود کاپ قهرمانی را به کودکان مبتلا به سرطان که مبارزه‌ای جانانه با این بیماری را پشت سر می‌گذارند، اهداکرد.

روابط عمومی موسسه خیریه حامی یار


مطالب مرتبط

مسابقات فوتسال جام احسان ماندگار

📄به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه حامی یار و به نقل از روابط عمومی اداره

بیشتر بخوانید