کودکان مبتلا به بیماری سرطان می توانند راحت درمان شوند

x

السلام علیک یا اباعبدالله الحسین


  • نویسنده : hassan cheraghi pour
  • دسته بندی :
  • تاریخ : آگوست 25, 2020
  • بازدید : 747

صلی الله علیک یا اباعبدالله

باز آرام آرام نوای دلنشینی به گوشمان میرسد، چشم که باز میکنیم سیاهی میبینیم ولی سیاهی که ازجنس نور است ونوایی در گوشمان میگوید محرم حسین از راه رسیده است.
مشامت را که میجنبانی بوی اسپند هیئتش تو را مست میکند بوی اسپندی که تو را از غمی جدا میکند و به غم حسین که پر از آرامش است میرساند. محرم بهانه ای میشود که به آغوش حسین پناه ببریم و حسین(ع) آغوشش مثل همیشه آماده به آغوش کشیدن ماست. وبازهم عاشورای حسین از راه میرسد امسال عاشورای حسین حالی متفاوت دارد، حسین امسال چراغ تمام خیمه های شهررا خاموش کرده است که ببیند هم چون روز عاشورا چه کسی پای عشقش می ماند و نمیرود.
امتحانی که نشان دهیم حسین(ع) در قلب ما جادارد وما هرخانه را برای عزایش حسینیه میکنیم و همراه مادرش بر این مصیبت این روزها گریه میکنیم.
آخر معرفت حسین (ع) وصف نشدنی است یک قطره اشک در راهش یک دنیا حال عجیب نصیبت می کند
امسال توفیق دیگری نصیبمان شده است، شاید امسال بیشتر باید پای درسی باشیم که هزاران سال پیش برایمان مشق کرده است، و دریابیم حسین برای رسیدن به خدا از همه چیزش گذشت ؛ فدا کردن جان و فرزند و مال و… در عوض حماسه ای آفرید به نام «عاشورا»
اکنون شده در خانه هایمان برایش عزاداری کنیم و برای غمش انقدر اشک‌ میریزیم که غبار ناامیدی و خستگی هایمان برود و چقدر شیرین است حال بعد از گریه بر امام غریبمان حسین.

داریم با حسین حسین پیر میشویم
خوشحال از این جوانی از دست داده ایم

عاشورای حسینی و‌شهادت سالار شهیدان حضرت ابا عبدالله حسین بر همه مسلمین تسلیت و تعزیت باد.


مطالب مرتبط