کودکان مبتلا به بیماری سرطان می توانند راحت درمان شوند

x

گندزدایی و ضدعفونی مرکز تخصصی درمان بیماران مبتلا به کرونا توسط موسسه خیریه حامی یار با همکاری شهرداری شهر مهاجران


  • نویسنده : hassan cheraghi pour
  • دسته بندی :
  • تاریخ : مارس 19, 2020
  • بازدید : 572

 

 

 

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه حامی یار، سه شنبه 27 اسفندماه 1398 گندزدایی و ضدعفونی مرکز تخصصی درمان بیماران مبتلا به کرونا در بیمارستان آیت الله خوانساری اراک توسط موسسه خیریه حامی یار با همکاری و همراهی شهرداری شهر مهاجران انجام گرفت.

 

پیشنهاد موسسه خیریه حامی یار،طی هماهنگی های صورت گرفته با ریاست و مدیریت محترم بیمارستان آیت الله خوانساری اراک مقرر شد با مساعدت دکتر رجائیان  شهردار محترم این شهر توسط شهرداری شهر مهاجران گندزدایی این بیمارستان هرهفته به صورت مستمر صورت گیرد.

حامد صوفی مدیر عامل موسسه خیریه حامی یار اذعان داشت اگر چه هدف موسسه خیریه حامی یار  خدمت رسانی به کودکان مبتلا به سرطان است اما در بحران های اجتماعی تمام سازمان های مردم نهاد در حوزه های مختلف بنا به رسالت انسان دوستانه خویش، به میدان آمده و از هیچ کوششی برای رفع بحران فرو گذار نمی کنند.در ادامه وی ضمن تشکر از شهردار محترم شهر مهاجران  جهت مساعدت، از تلاش و همت ریاست ،مدیریت ،پزشکان و پرستاران بیمارستان آیت الله خوانساری تقدیر کردند.

همچنین وی افزود؛گندزدایی عمومی مکان های درمانی یکی از موثرترین اقداماتی است که می توان  در راستای کاهش سطح عفونت ها در محیط های بیمارستانی انجام داد.

 

 

موسسه خیریه حامی یار فعال در حوزه سلامت  کودکان مبتلا به سرطان در بحران شیوع ویروس کرونا و اپیدمی آن در شهر اراک خود را موظف دانسته تا در راستای رفع مشکلات حاکم،اقداماتی را به عمل آورد.


مطالب مرتبط

ضدعفونی بیمارستان امیرکبیر

ضدعفونی و گندزدایی بیمارستان امیرکبیر ، مرکز تخصصی اطفال اراک،توسط موسسه خیریه حامی یار با

بیشتر بخوانید